O pejskařských akcích

Tyto stránky vznikly na podporu pejskařských akcí a snadnějším orientování se v nich pro nezávodníky, kteří by je rádi navštívili nebo se o nich dozvěděli více. Pokud máte tip na nějakou akci pište na e-mail anca.paulinyseznam.cz (nezapomeňte na @)

Sranda akce

Výstava adoptovaných psíků, jejich hodnocení, dovednostní soutěže, ukázky tanců se psy a canisterapie. Součástí je i tombola a občerstvení.

Program
13.00 Přejímka pejsků - kontrola očkovacích průkazů, obdržení čísla
Zahájení setkání

13.45 Kategorie malých psíků
14.30 Kategorie středních psíků
15.15 Kategorie velkých psíků
16.00 Vyhlášení vítězů

www.zlin.cz

Pozvánka na Sen zvířat - 20. září 2008

Přihlaste se... Sen zvÝ°at

Zvířata zde byla mnohem dříve než my lidé a  doprovázejí nás po celou dobu naší existence... Velmi nám pomáhají různými způsoby: v hipoterapii, canisterapii, asistenční psi pomáhají tělesně handicapovaným lidem, pomáhají při policejní práci a nejhezčí pohled na svět je ze hřbetu koňského sedla... A jediné, co od nás chtějí, je pochopení, pohlazení a láska...

Jako poděkování těmto tvorečkům vznikla umisťovací výstava pro útulky z celé České republiky s názvem Sen zvířat. Výstavu organizuje a pořádá redakce časopisu Planeta zvířat.

Tímto si Vás všechny dovolujeme co nejsrdečněji pozvat na 3. ročník umisťovací výstavy Sen zvířat, který se koná 20. 9. 2008 opět v areálu Hoffmanova Dvora v Praze ve Vinoři.

Návštěvníci

Jako vstupné pro návštěvníky akce, uvítáme malý dárek pro čtyřnohé kamarády z útulků: obojky, vodítka, misky, wc misky, suché pečivo, jablka, mrkev, krmivo, čistící a dezinfekční prostředky kterých je v útulcích nedostatek.

Prosíme zároveň všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

Útulky

Všechny útulky, občanská sdružení a neziskové organizace mají účast ZDARMA.

Jedinou povinností je se závazně a včas přihlásit.

Přihlaste se...

Přejeme Vám spoustu radosti a těšíme se na Vás.

Martina Trávníčková
šéfredaktorka časopisu PLANETA ZVÍŘAT

Bližší informace Vám poskytne:
Hanka Kubátová
vedoucí projektu
telefon: +420 221 490 908, +420 774 514 775

Přihlášky posílejte poštou, faxem nebo e-mailem na:
Hanka Kubátová
časopis Planeta zvířat
Vinořské nám. 34, 190 17 Praha 9 - Vinoř
fax: +420 221 490 900
email: hanka@inz.cz

DŮLEŽITÉ!!!
Prosíme všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

www.SENZVIRAT.cz           www.PLANETAZVIRAT.cz

Pátek 19.9.08
Možnost příjezdu na kynologické cvičiště od 17h. a přespat ve vlastním stanu. Pro zájemce bude možnost si zacvičit obranu.

Sobota 20.9.08
9h. Zahájení

9:30h. Ukázka výcviku (agility, záchranářský výcvik, obrana) a předvádění knírače na výstavě.

Cca od 10h. Budou čtyři stanoviště: agility, záchranářský výcvik, obrana, stříhání a předvádění psů na výstavě. Zde budete mít možnost si vyzkoušet vše, co Vás bude zajímat a nebo se poradit s úpravou či předváděním na výstavě.

 

S sebou si vezměte svého pejska (můžete přijít i bez pejska), pamlsky (piškoty, salámek,..), aport (míček, peška,…) a hlavně dobrou náladu J


Více info na: www.kchk.cz/

ZKO PLZEŇ- KŘIMICE (za podpory ÚMO 5 PLZEŇ-KŘIMICE) POŘÁDÁ:

Pořádají v sobotu 13. září 2008 v areálu kynologického klubu Plzeň-Křimice soutěž psů křížených i čistokrevných s PP i bez PP

Punťa Cup´ 08

Vstupné je dobrovolné, výtěžek bude věnován na pomoc těžce zdravotně postiženým dětem a opušteným pejskům.

Program, četný seznam sponzorů, další info  a fotografie z minulých let naleznete zde !

Zajímají vás papillonci ? Tak neváhejte a 13. září přijeďte do Mutěnic u Brna (KK Mutěnice). Veškeré další info se dozvíte u  paní Blaženy Šťastné tel: 723 235 644 a e-mail : blazena40@seznam.cz !

 

Pokud by jste si rádi zasoutěžili a "sfoukli" dogtrekking, agility i s jumpingem a poslušnost s ovladatelností svého pejska, pak právě pro vás je určen Mělnický trojboj !
A o co vlastně jde ? To se dozvíte, když si přečtete celý článek (odkaz pod úvodem) nebo navštívíte přímo stránky pořadatelů http://www.melnickytrojboj.estranky.cz  !
Tato akce se koná prvním rokem, ale už má své sponzory ! Firma Tenesco s.r.o a Brit Care !
Těm, co se jdou jenom podívat přejeme hezký zážitek a sportovcům sportu zdar a nepřijděte k žádnému úrazu !
 
Děkujeme za návštěvu !