O pejskařských akcích

Tyto stránky vznikly na podporu pejskařských akcí a snadnějším orientování se v nich pro nezávodníky, kteří by je rádi navštívili nebo se o nich dozvěděli více. Pokud máte tip na nějakou akci pište na e-mail anca.paulinyseznam.cz (nezapomeňte na @)

Sranda akce

Pozvánka na Sen zvířat - 20. září 2008

Pozvánka na Sen zvířat - 20. září 2008

Přihlaste se... Sen zvÝ°at

Zvířata zde byla mnohem dříve než my lidé a  doprovázejí nás po celou dobu naší existence... Velmi nám pomáhají různými způsoby: v hipoterapii, canisterapii, asistenční psi pomáhají tělesně handicapovaným lidem, pomáhají při policejní práci a nejhezčí pohled na svět je ze hřbetu koňského sedla... A jediné, co od nás chtějí, je pochopení, pohlazení a láska...

Jako poděkování těmto tvorečkům vznikla umisťovací výstava pro útulky z celé České republiky s názvem Sen zvířat. Výstavu organizuje a pořádá redakce časopisu Planeta zvířat.

Tímto si Vás všechny dovolujeme co nejsrdečněji pozvat na 3. ročník umisťovací výstavy Sen zvířat, který se koná 20. 9. 2008 opět v areálu Hoffmanova Dvora v Praze ve Vinoři.

Návštěvníci

Jako vstupné pro návštěvníky akce, uvítáme malý dárek pro čtyřnohé kamarády z útulků: obojky, vodítka, misky, wc misky, suché pečivo, jablka, mrkev, krmivo, čistící a dezinfekční prostředky kterých je v útulcích nedostatek.

Prosíme zároveň všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

Útulky

Všechny útulky, občanská sdružení a neziskové organizace mají účast ZDARMA.

Jedinou povinností je se závazně a včas přihlásit.

Přihlaste se...

Přejeme Vám spoustu radosti a těšíme se na Vás.

Martina Trávníčková
šéfredaktorka časopisu PLANETA ZVÍŘAT

Bližší informace Vám poskytne:
Hanka Kubátová
vedoucí projektu
telefon: +420 221 490 908, +420 774 514 775

Přihlášky posílejte poštou, faxem nebo e-mailem na:
Hanka Kubátová
časopis Planeta zvířat
Vinořské nám. 34, 190 17 Praha 9 - Vinoř
fax: +420 221 490 900
email: hanka@inz.cz

DŮLEŽITÉ!!!
Prosíme všechny návštěvníky, kteří přijdou se svým zvířátkem, aby sebou měli platný očkovací průkaz na svého zvířecího přítele. Bez něj nebude návštěva výstavy možná. Děkujeme za pochopení.

www.SENZVIRAT.cz           www.PLANETAZVIRAT.cz

Žádné komentáře
 
Děkujeme za návštěvu !